parallax background

Zakład Blacharsko-Lakierniczy ROBHEN CAR

O Naszej Firmie

Nasz warsztat istnieje od ponad 40-tu lat. Tak długi sukces na rynku usług zapewnia nam ciągły rozwój, inwestycje w kadrę specjalistów i wyposażenie techniczne i materiałowe, stałe podnoszenie standardów obsługi klientów, sprawne zarządzanie warsztatem, dbanie o czyste środowisko. Szczególną uwagę przykładamy do jakości wykonywanych prac ale również do szybkości i terminowości naszych usług. Rozszerzamy paletę usług zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów np. polerowanie lamp czy renowacja lakieru. Posiadamy szerokie grono stałych klientów a niektórzy z nich przyjeżdżają z Norwegii, Szwajcarii czy Niemiec. Cenimy każdego klienta i zabiegamy o zapamiętanie nas jako fachowego i solidnego warsztatu, do którego wraca się z kolejnymi naprawami czy choćby po poradę. Do zobaczenia w naszym warsztacie. 

Zarówno hala warsztatu jak i parking są całodobowo monitorowane więc Twoje auto jest bezpieczne.


Dlaczego My?

Szybko i sprawnie obsłuży Cię fachowiec w zakresie blacharstwa, lakiernictwa, rozliczenia szkód powypadkowych, samochodu zastępczego.
Używamy sprawdzonych a jednocześnie innowacyjnych produktów i sprzętu do naprawy Twojego samochodu.
Wykonujemy naprawy stosunkowo szybko, ale z gwarancją wysokiej jakości. Samochód odbierasz naprawiony i czysty.
Dbamy o środowisko dzięki stosowaniu materiałów dopuszczonych do stosowania przez Inspektorat Ochrony Środowiska, sortowanie odpadów, własne ujecie wody, filtry powietrza i pyłu, lampy ledowe i duże przeszklenia hali napraw.
parallax background

Zadzwoń do nas i spotkaj się z nami!


Jeżeli masz jakieś pytania albo potrzebujesz fachowej pomocy, z przyjemnością Tobie pomożemy :D