Naprawy powypadkowe Wrocław

Naprawy powypadkowe samochodów wszystkich marek we wszystkich ubezpieczalniach.
Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe samochodów osobowych oraz dostawczych do 3,5t wszystkich marek.
Usuwamy szkody po wypadkach, stłuczkach, otarciach czy gradobiciu. Mniejsze uszkodzenia blach prostujemy przy pomocy SPOTERA co nie wymaga rozbierania całego elementu np. dachu czy słupków.
Miałeś wypadek czy inne zdarzenie drogowe zgłoś je do ubezpieczalni i przyjedź do nas. Podpisując Upoważnienie do występowania w Twoim imieniu i rozliczenia się bezgotówkowego za naprawę, masz pewność iż Twoja szkoda będzie załatwiona przez specjalistów znających przepisy i procedurę odszkodowawczą a nasi fachowcy zajmą się Twoim autem. Uczestniczymy w oględzinach rzeczoznawcy co zwalnia cię z tego obowiązku.

Zapewniamy usługi w zakresie:
- blacharka - prostowanie blach, spawanie, nitowanie, wstawianie łatek czy nowych elementów metalowych, konserwacja podwozia i profili zamkniętych, spawanie elementów plastikowych (zderzaki, lampy).
- lakiernictwo – lakierowanie elementów nadwozia, polerowanie, renowacja lakieru, polerowanie lamp, komputerowy dobór lakieru „ze wsparciem doświadczenia”,
- mechanika – naprawy mechaniczne w pełnym zakresie wykonywane w naszym warsztacie lub warsztacie „zaprzyjaźnionym” (w którym naprawiamy własne auta) sprawdzonym i solidnym,
- laweta - bezpłatny przywóz Twojego auta lawetą do naszego warsztatu z terenu Wrocławia,
- wymiana szyb – wycinanie i wstawianie nowych szyb,
- zakup części – decydujesz czy zakupić części nowe lub używane w dobrym stanie.

Na Twoje życzenie możemy:
- zrobić przegląd powypadkowy auta,
- sprawdzić zbieżność kół po uszkodzeniach mechanicznych,
- zlecić przegląd/naprawę klimatyzacji lub instalacji elektrycznej,
- zlecić naprawę ogumienia,

Gwarantujemy iż naprawa będzie wykonana solidnie, zgodnie ze sztuką i terminowo a Ty zaoszczędzisz czas i konieczność negocjacji i korespondencji z ubezpieczalnią (często nie swoją).

ZAPRASZAMY DO WIZYTY U NAS.